Друк вашого фото на полотні, фотокартина. Гарантія 1 рік на полотно. Можна зробити колаж! Розміри можна вибрати під час оформлення (30х40, 40х60, 60х90) або будь-який інший розмір під індивідуальне замовлення. Доставка по Україні Новою поштою та Укрпоштою! Виготовлення від 1 до 2 робочих днів. А також будь-який нестандартний розмір протягом тижня. У вартість входить дерев'яний підрамник + натяжка на нього! Метод нанесення – ультрафіолетовий друк без запаху.

Екосольвентний друк є ультрасучасним методом нанесення певного зображення за допомогою спеціальних чорнил. Її, зазвичай, широко застосовують виготовлення зовнішньої реклами. Крім того, вона використовується для створення різноманітних інтер'єрних рішень (фотошпалер, постерів та картин на полотні). Тому картина збереже всю палітру фарб і не вицвітатиме або облазить.

Екосольвентний друк має безліч переваг. По-перше, вона гарантує високу якість зображення. Завдяки їй воно стає по-справжньому яскравим і чітким. По-друге, в її основу входять екосольвентні чорнила. Вони, на відміну сольвентних, не виділяють неприємного запаху. Це свідчить про те, що отримані зображення можна розташовувати не тільки на вулиці, а й у самому приміщенні. Крім того, таке чорнило має тривалий термін експлуатації і стійкість до вологи. Вони не мають у своєму складі великої кількості токсинів, тому вважаються абсолютно безпечними як для здоров'я людини, так і для навколишнього середовища. Крім цього, екосольвентні чорнила є досить економічними. Їхнє використання дає можливість людині набагато рідше замінювати друкувальну голову в широкоформатному принтері.

Ми гарантуємо довговічність картин і тому гарантуємо 1 рік!

Друк на холсті

  • Виробник: Fujifilm
  • Модель: Друк фотографій на холсті
  • Наявність: На складі
  • 0.00грн.


Доступні опції

Завантажте фотографії

Назва
Немає завантажених фото.

Перетягнути файли сюди


Рекомендовані товари

Фото на металі

Фото на металі

КОЛЬОРОВИЙ ДРУК НА МЕТАЛІВітаємо! Нова унікальна послуга від нашої компанії - фотодрук на металі! Те..

0.00грн.

Теги: Друк на холсті, друкована продукція, холст. картина, модульна картина, фото на холсті