• Фотоплівка FUJI Neopan Acros 100 II -135

FUJI Neopan Acros 100 II -135

Neopan Acros 100 II – перезапуск популярної чорно-білої негативної плівки Neopan Acros 100, виробництво якої було припинено в Японії в 2018 році. Acros II випускається у Великобританії – найімовірніше, на виробничих потужностях HARMAN / ILFORD, при цьому плівка не є продуктом ребрендингу, це власна розробка Fujifilm. Компанія заявляє про впровадження унікальної технології «Super Fine particle», яка повинна забезпечити найменшу зернистість з усіх ч/б негативів з ISO 100, а також високу різкість для точної передачі контурів, і текстури об'єктів.

Acros відрізнявся від аналогів тоді і, судячи з перших тестів, відрізняється і зараз дрібним зерном, вкрай високою роздільною здатністю, широким тональним діапазоном, але ось контрастність нової плівки, мабуть, стала трохи вище в порівнянні з оригінальною версією. Унікальна властивість Acros'a – дуже низька схильність ефекту Шварцшильда – чутливість емульсії практично не знижується навіть на екстремально довгих витримках, що робить Fujifilm Neopan Acros 100II дуже популярною плівкою серед любителів фотографії на довгих витримках.

Neopan Acros 100 II може використовуватися практично в будь-якому жанрі: в портретній, пейзажної, предметної зйомки, зйомки архітектури, мікрофотографії, фотокопировании. Плівка ефективно справляється з довгою витримкою у вечірніх і нічних умовах.

Фотоплівка з двосторонньою перфорацією в касетах дуже збалансована. Acros має невеликий контрастом, який зберігається при обробці в різних проявниках. Плівка Fuji Neopan Acros характеризується гарною передачею тонів.

Фотоплівка FUJI Neopan Acros 100 II -135

  • Виробник: Kodak
  • Модель: 294271
  • Наявність: На складі
  • 650.00грн.


Теги: Фотоплівка FUJI Neopan Acros 100 II -135, 294271, Фотоплівка